• “پروژه یوژنیکس” کشتار خاموش ساکنان زمین    :   کشتار خاموش ساکنان زمین موضوع "کشتار خاموش" ساکنان زمین و به حداقل رساندن این جمعیت و غلبه دادن جماعتی خاص بر عموم مردم، جزء برنامه های دائمی سران مخفی ...
 • تمام اصول کابالا در فیلم‌های برجسته هالیوودی    :   این روزها تقریباً غیر ممکن است صفحه‌ای از روزنامه‌های آمریکایی را نگاه کنید و یک هنرمند یا فرد مشهور را با دست‌بند قرمز مخصوص کابالا نبینید. مغز متفکر بزرگِ ...
 • سازمانها و نهادهای صهیونیستی مسیحی    :   چه بسیار سازمان های مسیحی که فقط در شمای مسیحیت ظاهر می شوند و اهداف صهیونیست ها را دنبال می کنند و در بسیاری از بسیاری از صهیونیست  ها هم ...
 • هوش مصنوعی مؤنثی که سوپراستار سیطره صهیونیسم شد +تصاویر    :   در فیلم سینمایی فرا ماشین (EX Machina)، هوش مصنوعی ساخته شده «آوا» نام دارد که ...
 • چرا حضرت رسول صلی الله علیه و اله يهوديان «بني‌قريظه» را نبخشيدند    :   بنی قریظه چه کسانی بودند و جریان جنگ پیامبر (ص) با آنها چه بود؟ یهودیان بنی قریظه یهودیان مدینه سه گروه مشهور بودند: 1) بنى قینقاع، هم پیمان طایفه خزرج و در ...
 • چرا فیلم «فرزند خدا» توطئه یهود را افشا کرد؟    :   پیش از آنکه بحث در خصوص فیلم «فرزند خدا» را آغاز کنیم یادآوری این نکته مهم در خصوص روایات مسیحی - یهودی از افسانه مصلوب گردیدن مسیح (ع) لازم ...
 • لژی به وسعت اینترنت

  فراماسونری، در واقع جمعیتی سرّی است که کسی به راحتی نمی‌تواند در حریم آن نفوذ کند و اگر هم راه یافت، مکلّف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد؛ اما با این وجود،کسانی توانسته‌اند به حریم آن نفوذ کرده و به اسناد و مدارک مهمی دست یابند و موفق به کشف و افشای اسرار آن‌ها شوند.

  همة این افراد متفق‌الرأی هستند كه «مسئله، یك توطئه است که این توطئه از اواخر قرن هجدهم آغاز شده و تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد و هدف نهایی آن، ایجاد یک حکومت جهانی «شیطانی» است و برای پیاده کردن آن در سراسر عالم، به یک مبارزه وسیع و بی‌امان دست زده‌اند.

   

  اشاره:
  پيشرفت هاي فني و اطلاعاتي صورت گرفته در يك قرن اخير، موجب گسترش فضاهاي ارتباطي گرديده و اتصال دورافتاده ترين نقاط زمين به يكديگر را سهل الوصول كرده است. عصر انفجار اطلاعات به همراه ابداع ابزارها و شيوه هاي نوين ارتباطي، دنياي جديدي را با مؤلفه هاي متمايز از دنياي قديم پديد آورده است. در چند دهه اخير اينترنت به عنوان يكي از جديدترين و گسترده ترين وسيله ارتباطي بشر، سهم به سزايي در برقراري ارتباط ميان آحاد بشر در اقصي نقاط عالم با انديشه هاي گوناگون بر عهده داشته است و به ابزاري براي نشر آسان و گسترده انديشه و آرمان فرقه ها و مكاتب فرهنگي، سياسي و… تبديل شده است.

  تکنولوژي‌های نوین ارتباطی که امکانات همزمان و نامحدودي را براي افراد، فارغ از مکان قرارگیری آنان درجهان فراهم ساخته‌اند‌، خود عامل تولد جهان جدیدی شده‌اند که با عنوان «جهان مجازی(Virtual World) معرفی شده است. جهان مجازی برخلاف جهان واقعی، امکانات بی‌شماری چون سهولت دسترسی، بیست و چهار ساعته بودن، سادگی کار، هزینه پایین، گمنام ماندن کاربران در آن و سایر موارد را داراست. از طریق این جهان دوم می‌توان به آسانی به تجارت پرداخت، خرید کرد، آموخت، به منابع اطلاعاتی وسیع دست یافت، از تازه‌ترین اخبار مطلع گردید، سرگرم شد، به راحتی و در عرض چند دقیقه با یک کشور در یک قاره دیگر ارتباط برقرارکرد، هویت جدیدی یافت و در نهایت یک زندگی دوباره و نو پيدا كرد. اينترنت، علاوه برآنکه محیطی برای تبادل فرهنگی مهیا می‌کند و گذرگاهی برای دسترسی کاربران به فرهنگ‌های دیگر است؛ خود، نوعی فرهنگ یا خرده فرهنگ است که همه فرهنگ‌ها را در برمی‌گیرد و از همين روست كه بر اساس شواهد بي‌شمار، در يک دهه اخير فضاهاي مجازي و اينترنت، نقش به سزايي در ناتوي فرهنگي و گسترش حوزه‌هاي نفوذ فرهنگ غربي و براندازی برخی نظام‌های سیاسی را در ديگر كشورها داشته‌اند.

  فراماسونري به عنوان يكي از پيچيده‌ترين سازمان‌هاي موجود در طول تاريخ و متولد شده در بطن فرهنگ غرب، شرايط ويژه‌اي را در دوران حيات خويش از چند سده پيش تاكنون تجربه كرده و در هر زمان و مكاني به تطبيق ساختار و برنامه‌هاي خود با مقتضيات روز، روي آورده است. طبق‌ مدارك‌ موجود، «فراماسون‌هاي‌ صنفي‌» هرگز درصدد برنيامدند كه‌ چهره خود را بپوشانند و در انظار عموم‌ اسرارآميز جلوه‌ كنند؛ زيرا معماري‌ شغل‌ آنان‌ بود و مي‌بايد در جامعه‌ خويش‌ شناخته‌ مي‌شدند. آنچه‌ آنان‌ مخفي‌ مي‌كردند، اسرار شغلي‌ بود كه‌ در سينه‌ نهان‌ مي‌داشتند. ايشان‌ از آن‌ نظر كه‌ هنر معماري‌ نميرد، گهگاه‌ افرادي‌ لايق‌ كه‌ استعداد آموزش‌ هنر معماري‌ را داشتند، برمي‌گزيدند و وي‌ را تحت‌ شرايطي‌ ساده‌ و روشن‌، تعليم‌ مي‌دادند كه‌ از دو شرط‌ اساسي‌ تجاوز نمي‌كرد: شاگرد مي‌بايد به‌ خداوند و كتاب‌ آسماني‌ معتقد بوده‌ و دیگر این‌که به‌ هيچ‌وجه‌ رموز فن‌ معماري‌ را نزد اغيار فاش‌ نكند.

  آنچه‌ در قرون اخير به‌ عنوان‌ شرايط‌ ورود داوطلب‌ به‌ لژ فراماسونري‌ مطرح‌ مي‌شود، از ابداعات‌ ماسون‌هاي‌ جديد است‌ كه‌ به‌ صورتي‌ اسرارآميز درآمده‌ است‌. فراماسونری، در واقع جمعیتی سرّی است که کسی به راحتی نمی‌تواند در حریم آن نفوذ کند و اگر هم راه یافت، مکلّف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد؛ اما با این وجود، کسانی توانسته‌اند به حریم آن نفوذ کرده و به اسناد و مدارک مهمی دست یابند و موفق به کشف و افشای اسرار آن‌ها شوند. همة این افراد متفق‌الرأی هستند كه «مسئله، یك توطئه است که این توطئه از اواخر قرن هجدهم آغاز شده و تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد و هدف نهایی آن، ایجاد یک حکومت جهانی «شیطانی» است و برای پیاده کردن آن در سراسر عالم، به یک مبارزه وسیع و بی‌امان دست زده‌اند.»

  نكته قابل توجه اين است كه در گذشته، معمولاً برای عضو شدن در فراماسونري، شخص باید درخواست خود را از طریق یک معرّف مطرح كرده و آن‌گاه پرونده داوطلب برای تحقیق به کمیسیونی ویژه سپرده می‌شد. پس از پایان تحقیقات، چنانچه عضویت داوطلب از نظر کمیسیون با اشکالی مواجه نبود، در جلسه علنی لژ، رأی‌گیری به عمل می‌آمد. در این رأی‌گیری، همه اعضا باید با عضویت داوطلب موافقت كرده، وگرنه پرونده برای تحقیقات بعدی به کمیسیون مربوط فرستاده می‌شد. همچنین استاد ارجمند لژ می‌توانست افراد مورد نظر خود را بدون گذراندن تشریفات، به عضویت لژ درآورد. مطلب قابل ذكر اينكه فراماسون‌ها هیچ وقت از کسی برای عضو شدن درخواست نمی‌کنند؛ بلکه باید این تمایل در شخص وجود داشته باشد.

  امروزه و در عصر انفجار اطلاعات و با گسترش رسانه‌هاي ارتباط‌جمعي، بالاخص اينترنت كه به خاطر ارزان و سهل‌الوصول بودن، مخاطبان بي‌شماري را به خود جلب كرده است، شرايطي فراهم گرديده كه گروه‌ها، دسته‌ها و فرقه‌هاي گوناگون بتوانند به آساني با كاربران ارتباط برقرار كرده و به تبليغ عقايد خود و عضوگيري از اين طريق بپردازند. شكار نخبگان جوامع در سطوح مختلف اجتماعي با استفاده از ابزار اينترنت، اكنون به شدت در حال افزايش است. در حال حاضر در حدود پنج میلیون فراماسون در سراسر جهان وجود دارند که بخش اعظم آن‌ها در ایالات متحده و بقیه این افراد در اروپا و ديگر كشورهاي جهان هستند و عمدتاً نيز از اين طريق جذب اين شبكه‌ها مي‌شوند.

  در حقيقت سایت‌های ارتباطات اجتماعی، در ظاهر به منظور ایجاد فضایی برای حضور الکترونیکی افراد در جامعه چند صدایی و بیان دیدگاه‌ها، پیدا کردن دوست، ارتباط با دوستان و فرستادن پیام‌های گروهی عمل می‌کنند، اما در باطن، اغلب این وبگاه‌ها در خدمت اين‌گونه سازمان‌ها و فرقه‌ها قرار داشته و با جمع‌آوری اطلاعات شخصی از افراد، زمينه عضوگیری را برای آن‌ها فراهم مي‌نمايند.

  هم‌اکنون سايت‌هاي شبکه‌هاي اجتماعي، بعد از پرتال‌هاي بزرگي مانند ياهو يا ام اس ان، موتورهاي جستجو مانند گوگل، تبديل به پراستفاده‌ترين خدمات اينترنتي شده‌اند. فضاي مجازي، مجال شکل‌گيري اجتماعات جديد از کاربران را فراهم مي‌کند. شبکه‌هاي اجتماعي بر پايه اينترنت از قبيلmyspace و facebook در بين جوانان در سطح جهان محبوبيت به سزايي کسب کرده‌اند. اين شبکه‌هاي اجتماعي درعين حال که فضاهايي هستند که در آن‌ها افراد دوستان جديدي پيدا مي‌کنند و يا دوستان قديمي خود را در جريان تغييرات زندگي‌شان قرار مي‌دهند، مکان‌هايي براي تبادل نظر هستند که در آن‌ها جوانان عقايد و نظرات خود را با هم به اشتراک گذاشته و به تدريج جذب گروه‌های مختلف فكري، سياسي، اجتماعي و… مي‌گردند.

  در اين مورد مي‌توان از وب‌سايت‌هايي چون فيس‌بوك، كلوپ، تويتر و … نام برد كه هر كدام فعاليت چشم‌گيري را از بطن حضور در فضاي سايبر و تلاش در جهت جذب مخاطبان به خود اختصاص داده‌اند. به عنوان نمونه، وب‌سايت فيس‌بوك در طول چند سالي كه از فعاليت آن مي‌گذرد، توانسته است مخاطبان خوبي را به خود جذب كند، به گونه‌اي كه توانسته با بيش از ۴۰۰ ميليون نفر عضو، بعد از گوگل، ياهو و يوتيوپ؛ در مكان چهارم جهان از حيث بيننده قرار بگيرد.

  تعداد كاربران فيس بوك
  براساس گزارشSociabakers، تعداد کاربران فیس‌بوک نسبت به ابتدای سال ۲۰۱۰ تقریباً دو برابر شده است و در حال حاضر حدود ۷۰۰ میلیون کاربر در این شبکه اجتماعی عضو هستند. اکثر اعضای جدید فیس‌بوک، از کشورهای در حال توسعه مانند اندونزی، فیلیپین، هند و مکزیک هستند. به گفته كارشناسان، به دنبال شهرت جهاني فيس‌بوك، سازمان‌هايي چون فراماسونري و… براي تحت كنترل گرفتن اين سايت با هدف استفاده از اطلاعات شخصي كاربران و تمهيد مقدمات جذب آن‌ها، مدت‌هاست كه وارد عمل شده‌اند. رسانه‌هايي چون فيس‌بوك دقيقاً سياست‌هاي چنين سازمان‌هايي را اجرا كرده و به دنبال افزايش قدرت و نفوذ خود در جهان هستند. قطعاً در اختيار گرفتن اين پايگاه‌هاي اطلاعاتي جامع، نعمت بزرگي براي لژهاي ماسوني خواهد بود و حتي از قدرت نظامي نيز مي‌تواند بازدهي بيشتري داشته باشد.

  از سوي ديگر، لژهاي ماسوني و سازمان‌هاي ريز و درشت وابسته به آن‌ها، با تأسيس سايت‌ها و وبلاگ‌هاي اختصاصي، علناً به تبليغ مرام و مسلك خود و عضوگيري مشغول و تقريباً همه آن‌ها داراي بخشي به نام عضويت در فرقه ماسوني بوده و از اين طريق به عضوگيري مي‌پردازند. اين سايت‌ها آزادانه و به صورت قانوني و با ترفندهاي جديد، هر روزه نظر افراد فراواني را در سراسر جهان به خود جلب كرده و بدون هيچ‌گونه محدوديتي، تمام مرزها را درنورديده و به آساني تا درون پستوهاي امن خانه‌هاي مردم، در دورترین نقاط عالم پيش مي‌روند.
  در ميان سايت‌هاي فارسي‌زبان نيز سايت‌هاي بسیاری به تبليغ عقايد و نمادهاي فراماسونري با پوشش اسلامي مشغول هستند. به عنوان مثال در سایتی به ظاهر اسلامی، نماد فراماسونریِ «چشم جهان‌بین» را «الله» معرفی كرده و هرم معروف ماسونی را هرم هستي ناميده‌اند. يا در سايتي ديگر با استفاده از عباراتي درباره مهدي موعود (عج)، علناً به تبليغ مباني و نمادهاي فراماسونري پرداخته و در پوشش مهدويت، به ترويج افكار انحرافي خود مي‌پردازند.

  بیشتر اين سايت‌ها در زمره اهداف خود، معرفی اشخاصی به عنوان امام زمان برای فریب مسلمانان، تزریق خرافات و اطلاعات غلط به جامعه در ارتباط با ظهور، ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی و ناامید کردن مسلمانان با ظهور منجی‌های دروغین و در نتیجه سست شدن منتظران مهدی (عج) را دنبال مي‌كنند.

  با توجه به نفوذ فوق‌العاده اينترنت و تأثيرات مخربي كه اين‌گونه سايت‌ها به دنبال دارند، مي‌بايست به دقت فعاليت‌هاي فراماسونرها رصد شده و همراه با اقدامات امنيتي، در جهت مبارزه عميق فكري و فرهنگي با اين پديده شوم از هرگونه امكاني استفاده نمود.

  پی‌نوشت‌ها:
  ۱٫ شهريار زرشناس؛ واژه‌نامة فرهنگي سياسي؛ كتاب صبح، ۱۳۸۳، چاپ اول، صص ۱۸۸ – ۱۹۲٫
  ۲٫ ابراهیم صادقی‌نیا؛ فراماسونری و جمعیت‌های سرّی در ایران؛ هیرمند، تهران، ۱۳۷۷، ص۵۳٫

  محمد عبداللهی

  منبع :

  http://puya.nashriyat.ir

   

  مطالب مرتبط :

  تاریخ شکل‌گیری فراماسونری در ایران

  نفوذ فراماسونری در ایران (صوتی)

  رضا شاه و فراماسونری

  دانلود مستند شاه و فراماسونری

  از صفحه ما در آپارات ديدن كنيد

  مطالب مرتبط :

  متن زیارتنامه حضرت علی اصغر علیه السلام

  همانطور که شیخ مفید در الارشاد آورده و در زیارت ناحیه مقدسه {*} هم بدان اشاره شده است؛ایشان با این الفاظ زیارت می شوند : مطلب کامل

  متن زیارتنامه حضرت علی اصغر علیه السلام

  مقام میكائیل میكائیل(ع) مانند جبرئیل(ع) بر دیگر ملائك رتبه و جایگاهی والا دارد و از جمله چهار ملك مقرّب خداست.1 تا جایی كه اقرار به وجود او از جمله ضروریات اسلامی دانسته شده كه انكار آنها باعث خروج از اسلام و ارتداد می‌شود. 2گاه در روایات از ایشان عباراتی مانند با كرامت‌ترین خلایق نزد خداوند متعال (اكرم الخلق علی الله)3 و نیز برگزیده خداوند (خیره الله)4 یا برگزیده ملائك ... مطلب کامل

  مخوف‎ترین سازمان غذایی دنیا

  تاريخچه شرکت مخوف مونسانتوشرکت مونسانتو بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده بذر(بويژه ذرت) و آفت‌کشهای تراریخته است. تراريخته يعني محصولاتي كه به‌طور ژنتيکي اصلاح شده‌اند. وب‌سايت شرکت مونسانتو اين شرکت در سال 1901 در ميسوري توسط جان فرانسيس کوييني(John Francis Queeny)، کارمند صنايع داروسازي تاسيس شد. او آغاز کار را با پول خود و سرمايه يک توزيع‌کننده نوشابه‌هاي گازدار شروع کرد. نام شرکت ... مطلب کامل

  مرگ های بیوتروریستی در آخرالزمان

  در سال ها و قرون بعد، از این ابزار در جنگ ها و رقابت های سیاسی و نظامی سوء استفاده شد. یکی از اولین گزارش ها دربارۀ قرن ششم پیش از میلاد است. وقتی که آشوریان چاه ها و مزارع دشمنان خود را با سم ارگوت که بر روی گندم سیاه (چاودار) تولید شده بود، مسموم کردند. سوء استفاده از این بیماری ها در دورۀ ما نامش بیوتروریسم شد. در ... مطلب کامل

  مرگ های بیوتروریستی در آخرالزمان

  پاسخ اجمالی 1. گرچه نمی‌توانیم ادعا کنیم که در زمانی، این تعداد افرادی که هر کدام باید بخش مهمی از جامعه اسلامی زمان ظهور را مدیریت کنند، وجود داشته اما امام غایب(ع) ظهور نکرده‌اند، اما با این وجود، شرط تکمیل تعداد 313 نفر انسان لایق در سپاه امام زمان(عج)، شرط لازم است نه کافی؛ ... مطلب کامل

  مرگ های بیوتروریستی در آخرالزمان

  حضرت آیت ‌الله بهجت (ره) این عالم الهی در موارد بسیاری، برای رهایی از خصلت ‌های نکوهیده، سفارش به ذکر صلوات می ‌کردند؛ از جمله برای از بین رفتن عصبانیت می ‌فرمود: «با عقیده کامل، زیاد صلوات بفرستد». عقیق: به مناسبت سالگشت رحلت آن عالم وارسته و مرجع تقلید شیعه فواید ذکر شریف صلوات را از منظر روایات حضرات معصومین و سخنان و توصیه های آیت الله العظمی بهجت منتشر ... مطلب کامل

  صنعت پولساز تحمیق جامعه

  زندگی بشر بر روی کره خاکی توامان با پیشرفت و نوآوری شده است. پیشرفتی که برای ادامه حیات انسان ملزوم مفروض می شود. از زمان انقلاب صنعتی در قرن 17 میلادی تا به امروز، اختراعات و کشفیات جدید، هریک تحولات عمده ای در عرصه های مختلف زندگی ایجاد کرده اند. تولید نیروی محرکه از قدرت بخار، برق، تلفن، ماشین های بنزین سوز و عصر ارتباطات و دیجیتال، دنیاهای متفاوتی رقم ... مطلب کامل

  دعا به تنهایی کافی نیست، برای اصلاح و احیای جامعه قیام کنید

  بسم الله الرحمن الرحیم از اینجا دانلود کنید  مطلب کامل

  بناست کسی بیاید و ما را نجات دهد!!؟؟

  در گفتارهای پیشین به معرفی نگاه عامیانه و برخی آثار سوء آن پرداخته شد. از این بخش، برخی از مهمترین انواع نگاه عامیانه معرفی می‌شود. اولین نگاه عامیانه‌ای که به معرفی آن پرداخته شده، «قیامی خارج از سنن الهی» است. نوع اول نگاه عامیانه: «قیامی خارج از سنن الهی» وقتی متوجه آثار سوء به وجود آمدن نگاه عامیانه در موضوع انتظار و اهمیت جدا کردن این نگاه‌های عامیانه از موضوع شریف انتظار ... مطلب کامل

  بناست کسی بیاید و ما را نجات دهد!!؟؟

  بداء (به فتح باء) از نظر لغوی یعنی ظاهر شدن ، هویدا شدن و پدید آمدن رأی دیگری در کاری یاامری ، « ثمّ بدا لهم من بعد ما رأوا الآیات لیسجنّنه حتی حین » سپس بعد از این که نشانه های برائت ساحت یوسف (علیه السلام) از آن بهتان برآنان آشکارگردید رأی شان براین برگشت که او را برای مدتی به زندان افکنند .(یوسف:۳۵) چنین امری (تبدل رأی) ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  افتخار می کنیم که خادمان حضرت مهدی ارواحنا فداه باشیم

  و با این افتخار زنده ایم

  و با این افتخار خواهیم مُرد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه جامع اطلاع رسانی امام مهدی عجل الله فرجه الشریف. محفوظ است.