• “پروژه یوژنیکس” کشتار خاموش ساکنان زمین    :   کشتار خاموش ساکنان زمین موضوع "کشتار خاموش" ساکنان زمین و به حداقل رساندن این جمعیت و غلبه دادن جماعتی خاص بر عموم مردم، جزء برنامه های دائمی سران مخفی ...
 • تمام اصول کابالا در فیلم‌های برجسته هالیوودی    :   این روزها تقریباً غیر ممکن است صفحه‌ای از روزنامه‌های آمریکایی را نگاه کنید و یک هنرمند یا فرد مشهور را با دست‌بند قرمز مخصوص کابالا نبینید. مغز متفکر بزرگِ ...
 • سازمانها و نهادهای صهیونیستی مسیحی    :   چه بسیار سازمان های مسیحی که فقط در شمای مسیحیت ظاهر می شوند و اهداف صهیونیست ها را دنبال می کنند و در بسیاری از بسیاری از صهیونیست  ها هم ...
 • هوش مصنوعی مؤنثی که سوپراستار سیطره صهیونیسم شد +تصاویر    :   در فیلم سینمایی فرا ماشین (EX Machina)، هوش مصنوعی ساخته شده «آوا» نام دارد که ...
 • چرا حضرت رسول صلی الله علیه و اله يهوديان «بني‌قريظه» را نبخشيدند    :   بنی قریظه چه کسانی بودند و جریان جنگ پیامبر (ص) با آنها چه بود؟ یهودیان بنی قریظه یهودیان مدینه سه گروه مشهور بودند: 1) بنى قینقاع، هم پیمان طایفه خزرج و در ...
 • چرا فیلم «فرزند خدا» توطئه یهود را افشا کرد؟    :   پیش از آنکه بحث در خصوص فیلم «فرزند خدا» را آغاز کنیم یادآوری این نکته مهم در خصوص روایات مسیحی - یهودی از افسانه مصلوب گردیدن مسیح (ع) لازم ...
 • خطیب موقت نمازجمعه تهران:

  مذاکره برای ایجاد رابطه مجدد با آمریکا نامشروع است

  خاتمی با بیان اینکه برخی نزدیکان امام می‌گویند به ایشان نامه نوشتیم که تا زنده‌اید مشکل آمریکا را حل کنید تاکید کرد: امام مشکل آمریکا را حل نکرد و تا پایان عمر آمریکا را شیطان بزرگ می‌دید.

  آیت الله سید احمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه تهران ظهر امروز با اشاره به هشدار مقام معظم رهبری در مورد «تحریف امام» در سالروز رحلت امام اظهار داشت: تحریف امام تحریف صراط مستقیم است و اگر از این راه عمدا یا سهوا فاصله بگیریم سیلی می‌خوریم.

  وی اصول تعیین شده توسط بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی را اسلام ناب محمدی در مقابل اسلام آمریکایی، توکل و اعتماد به خدا، اعتماد به وعده الهی نه اعتماد به قلدرهای جهانی،‌اعتقاد به اراده ملت و حمایت از مستضعفان و نفرت از اشرافی‌گری برشمرد.

  خطیب موقت نمازجمعه تهران خاطرنشان کرد: امام آن بزرگواری است که تا آخر عمر با نفرت از آمریکا و شیطان بزرگ دانستن آمریکا از دنیا رفت.آیت‌الله خاتمی تأکید کرد: برخی از کسانی که نزدیک به امام بودند می‌گویند ما به امام نامه نوشتیم که تا زنده هستید مشکل آمریکا را حل کنید. ما از ایشان می‌پرسیم نامه شما به امام رسید؟ مگر می‌شود نامه شما به امام نرسد اما امام مشکل آمریکا را حل نکرد و معنای این حرف این است که امام تا لحظه مرگ آمریکا را شیطان بزرگ می‌دید و شعار مرگ بر آمریکا را شعار حق می‌دانست.

  وی ادامه داد: یک اصل را هم مقام معظم رهبری در سخنان خود نگفت به خاطر اینکه کسانی نگویند دعوت به خود است و آن اصل ولایت فقیه است که امام تا آخر عمر مدافع این اصل عزت آفرین بود و فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا کشور آسیب نبیند.

  خطیب موقت نمازجمعه تهران در مورد مسائل هسته‌ای نیز خاطرنشان کرد: مسائل هسته‌ای، مسئله حساس سیاسی است و همه به خود اجا‌زه می‌دهند در این رابطه اظهارنظر کنند و حق‌شان هم است. سیاسی شدن مردم از برکات انقلاب است.

  آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه منتقدان مذاکرات هسته‌ای باید بدانند مذاکره‌کنندگان هسته‌ای فرزندان ملت هستند، گفت: منتقدان نباید مذاکره کنندگان را زیر سوال ببرند و متهم به خیانت و امثال اینها کنند. اینها رزمندگان جبهه دیپلماسی هستند. باید همه کمک کنیم تا این رزمندگان در این عملیات موفق شوند.

  وی خطاب به مسئولان گفت: از مسئولان انتظار می‌رود که هر نقد و تجمعی را تخریب نپندارند. چه بسا این تجمعات قانونمند مشت مذاکره‌کنندگان هسته‌ای ما را پر می‌کند.

  خطیب موقت نمازجمعه تهران با تأکید بر اینکه جامعه ما جامعه باز و آزادی است، خاطرنشان کرد: مسئله انرژی هسته‌ای از روز اول که مردم ما شعار دادند انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست دولت و ملت با هم همدل و همزبان بودند بنابراین دشمنانی که می‌خواهند در عرصه مذاکرات شیطنت کنند کور خواندند در این عرصه هم شیطنت کنند.

  به گفته آیت‌الله خاتمی نظام در پی یک توافق خوب است چرا که توافق بد را نه رهبری می‌پذیرد نه ملت و نه مذاکره‌کنندگان. توافق خوب آن توافقی است که خطوط قرمز مدنظر رهبری رعایت شده باشد.

  لغو همه جانبه تحریم‌ها،‌عدم مذاکره تحت شبهه تهدید،‌حفظ دستاوردهای هسته‌ای،‌عدم بازرسی مطلق از مراکز نظامی و بازجویی از دانشمندان، برگشت‌پذیری تعهدات و مذاکره در چهارچوب هسته‌ای شش خط قرمزی است که به اعتقاد خطیب موقت نمازجمعه تهران باید مورد تأکید قرار بگیرد.

  وی تأکید کرد: ما فقط در عرصه هسته‌ای با دیگران مذاکره می‌کنیم بنابراین مذاکره در هیچ عرصه دیگر همچون مذاکره با آمریکا برای رابطه مجدد مذاکره نیست و از نظر ما نامشروع است.

  آیت‌الله خاتمی خاطرنشان کرد: از مجلس شورای اسلامی درخواست می‌کنیم که این موارد (۶ خط قرمز مورد نظر رهبری) را تبدیل به قانون کند تا به کلی دشمنان ملت ایران مأیوس شوند که ملت ما تسلیم را نمی‌پذیرد.

  به اعتقاد خطیب موقت نمازجمعه تهران ادبیات آمریکا از روز اول مذاکرات تاکنون به جای تکریم ادبیات تحقیر و تهدید بوده و واقعیت این است که امروز دوره تهدید گذشته و ایران اسلامی امروز نه تنها قدرت منطقه‌ای بلکه قدرت جهانی است.

  آیت‌الله خاتمی در ادامه تصریح کرد: در هر عرصه مهم جهانی می‌گویند اگر پای ایران وسط نباشد نمی‌توانیم به جایی برسیم، در قضیه سوریه نماینده سازمان ملل می‌گوید که باید ایران حضور داشته باشد، اگر ایران نباشد مشکل سوریه حل نخواهد شد، معنای این جمله این است که به فضل خداوند ایران اسلامی یک قدرت بزرگ جهانی است.

  وی افزود: ایران اسلامی یک تفاوت با قدرت‌های جهانی دارد و آن این است که پشتوانه قدرت‌های جهان سلاح، دلار و یورو و آدم کش‌هاست اما پشتوانه ایران اسلامی دل‌های علاقمند و عاشقان است.

  آیت‌الله خاتمی بر همین اساس یادآور شد: ایران اسلامی به فضل خداوند در این عرصه به عنوان یک قدرت است و نمی‌توانند این قدرت را دست کم بگیرند، نباید همه چیز را به رفع تحریم‌ها گره زد، ما از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون با فراز و نشیب‌های فراونی مواجه بودیم و از ابتدای انقلاب تحریم بودیم اما به حمدالله با عزت زندگی کردیم و زندگی خواهیم کرد، عده‌ای چنین القا می‌کنند که اگر تحریم‌ها لغو نشود در این عرصه دچار بحران می‌شویم در حالی که قطعاً چنین نیست.

  وی اضافه کرد: اگر توافق صورت نگیرد اوباما دچار بحران می‌شود چون اوباما با ایران‌هراسی که در دنیا به راه انداخته و گفته ایران بمب اتم دارد و توافق کردیم جلوی این خطر بایستیم می‌خواهد قهرمان آمریکا بشود اما قهرمانی‌اش در حال کور شدن است، می‌خواهد حزبش دوباره رای بیاورد و اگر این توافق با ایران امضا شود شانس حزب دموکرات برای پیروزی بیشتر می‌شود گرچه ما می‌دانیم پشت سر هر دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه در اروپا صهیونیست‌ها حضور دارند و این آمریکاست که نیاز به توافق با ایران دارد، ملت بزرگ ایران روی پای خودش ایستاده است و به فضل خداوند با اراده کشورش را پیش خواهد برد.

  خطیب موقت نماز جمعه تهران در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: فرهنگ مقاومت در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار یک فرهنگ قرآنی است، هیچ تردیدی نداشته باشید که این فرهنگ است که به داد ما می‌رسد، مذاکره کنندگان ما به مذاکراتشان ادامه دهند و ما از آنان حمایت می‌کنیم و اثبات هم می‌کنیم که ما مرد قولمان هستیم و پای قرارمان هم می‌ ایستیم، امریکا می‌خواهد چنین وانمود کند که ایران پای قرادادش نیست ولی ما به آمریکا و دیگر قدرت‌ها اعلام می‌کنیم که ما مرد مقاومتیم، اگر بخواهید شیطنت کنید فرزند عاشوراییم و فرزند هیهات من الذله.

  آیت‌الله خاتمی ادامه داد: ما ملت ایران تجربه کردیم که در مقابل دشمنان اسلام و دشمنان قرآن تسلیم نشویم، مقاومت کردیم و خداوند به ما نیرو داد، هر جا مقاومت کردیم، نیروی ما بیشتر شد و این همان نسخه علاج دنیای اسلام است.

  وی با اشاره به شکست حزب حاکم در ترکیه در انتخابات اخیر پارلمان این کشور، تاکید کرد: این سیلی که حزب حاکم در ترکیه خورد، سیلی خون‌های مظلومی بود که توسط داعش بر زمین ریخته شده بود، امیدواریم صدای این سیلی را حاکمان ترکیه شنیده باشند و بدانند که خون مظلوم از بن صخره جوانه می‌زند/ پرچم بیدادگرها تازیانه می‌زند.

  آیت‌الله خاتمی تاکید کرد: حزبی که حدود ۱۳ سال نبض حکومت را در ترکیه در دست داشت، در انتخابات اخیر پارلمان این کشور شکست خورد و محبوبیتش افول کرد، مردم ترکیه مورد احترام ما هستند، ۸۶ درصد مردم ترکیه در انتخابات اخیر این کشور شرکت کرده‌اند و پای صندوق‌های رای آمدند.

  وی با اشاره به تهاجم نظامی آل سعود به یمن، خاطرنشان کرد: عربستان سعودی به مردم مظلوم یمن جفا کرد، سلام و درود خداوند بر شهیدان مظلوم و پیروز یمن، سلام و درود خداوند بر مردم پیروز یمن که مثل سرو قامت کشیده ایستاده‌اند و مقاومت می‌کنند.

  خطیب موقت نماز جمعه پایتخت در بخش دیگری از سخنانش متذکر شد در آغاز حمله عربستان به یمن، ۴۵ درصد خاک یمن در دست نیروهای ملی انصارالله بود اما الان ۸۵ درصد از خاک یمن در دست نیروهای مردمی است. در آغاز حمله عربستان به یمن، ۵۵ درصد قبایل یمن با نیروهای مردمی متحد بودند اما الان ۹۰ درصد قبایل یمن با نیروهای مردمی متحدند، سلام و درود خداوند بر این پیروزمندان، بدانید شما در تاریخ سربلندید و دشمنان شما یعنی عربستان سعودی به عنوان یک رژیم وحشی، سفاک، کودک‌کش و خردسال کش، زن و مرد را به راحتی می‌کشد، عربستان به عنوان یک رژیم سیاه در تاریخ ثبت خواهد شد.

  از صفحه ما در آپارات ديدن كنيد

  مطالب مرتبط :

  متن زیارتنامه حضرت علی اصغر علیه السلام

  همانطور که شیخ مفید در الارشاد آورده و در زیارت ناحیه مقدسه {*} هم بدان اشاره شده است؛ایشان با این الفاظ زیارت می شوند : مطلب کامل

  متن زیارتنامه حضرت علی اصغر علیه السلام

  مقام میكائیل میكائیل(ع) مانند جبرئیل(ع) بر دیگر ملائك رتبه و جایگاهی والا دارد و از جمله چهار ملك مقرّب خداست.1 تا جایی كه اقرار به وجود او از جمله ضروریات اسلامی دانسته شده كه انكار آنها باعث خروج از اسلام و ارتداد می‌شود. 2گاه در روایات از ایشان عباراتی مانند با كرامت‌ترین خلایق نزد خداوند متعال (اكرم الخلق علی الله)3 و نیز برگزیده خداوند (خیره الله)4 یا برگزیده ملائك ... مطلب کامل

  مخوف‎ترین سازمان غذایی دنیا

  تاريخچه شرکت مخوف مونسانتوشرکت مونسانتو بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده بذر(بويژه ذرت) و آفت‌کشهای تراریخته است. تراريخته يعني محصولاتي كه به‌طور ژنتيکي اصلاح شده‌اند. وب‌سايت شرکت مونسانتو اين شرکت در سال 1901 در ميسوري توسط جان فرانسيس کوييني(John Francis Queeny)، کارمند صنايع داروسازي تاسيس شد. او آغاز کار را با پول خود و سرمايه يک توزيع‌کننده نوشابه‌هاي گازدار شروع کرد. نام شرکت ... مطلب کامل

  مرگ های بیوتروریستی در آخرالزمان

  در سال ها و قرون بعد، از این ابزار در جنگ ها و رقابت های سیاسی و نظامی سوء استفاده شد. یکی از اولین گزارش ها دربارۀ قرن ششم پیش از میلاد است. وقتی که آشوریان چاه ها و مزارع دشمنان خود را با سم ارگوت که بر روی گندم سیاه (چاودار) تولید شده بود، مسموم کردند. سوء استفاده از این بیماری ها در دورۀ ما نامش بیوتروریسم شد. در ... مطلب کامل

  مرگ های بیوتروریستی در آخرالزمان

  پاسخ اجمالی 1. گرچه نمی‌توانیم ادعا کنیم که در زمانی، این تعداد افرادی که هر کدام باید بخش مهمی از جامعه اسلامی زمان ظهور را مدیریت کنند، وجود داشته اما امام غایب(ع) ظهور نکرده‌اند، اما با این وجود، شرط تکمیل تعداد 313 نفر انسان لایق در سپاه امام زمان(عج)، شرط لازم است نه کافی؛ ... مطلب کامل

  مرگ های بیوتروریستی در آخرالزمان

  حضرت آیت ‌الله بهجت (ره) این عالم الهی در موارد بسیاری، برای رهایی از خصلت ‌های نکوهیده، سفارش به ذکر صلوات می ‌کردند؛ از جمله برای از بین رفتن عصبانیت می ‌فرمود: «با عقیده کامل، زیاد صلوات بفرستد». عقیق: به مناسبت سالگشت رحلت آن عالم وارسته و مرجع تقلید شیعه فواید ذکر شریف صلوات را از منظر روایات حضرات معصومین و سخنان و توصیه های آیت الله العظمی بهجت منتشر ... مطلب کامل

  صنعت پولساز تحمیق جامعه

  زندگی بشر بر روی کره خاکی توامان با پیشرفت و نوآوری شده است. پیشرفتی که برای ادامه حیات انسان ملزوم مفروض می شود. از زمان انقلاب صنعتی در قرن 17 میلادی تا به امروز، اختراعات و کشفیات جدید، هریک تحولات عمده ای در عرصه های مختلف زندگی ایجاد کرده اند. تولید نیروی محرکه از قدرت بخار، برق، تلفن، ماشین های بنزین سوز و عصر ارتباطات و دیجیتال، دنیاهای متفاوتی رقم ... مطلب کامل

  دعا به تنهایی کافی نیست، برای اصلاح و احیای جامعه قیام کنید

  بسم الله الرحمن الرحیم از اینجا دانلود کنید  مطلب کامل

  بناست کسی بیاید و ما را نجات دهد!!؟؟

  در گفتارهای پیشین به معرفی نگاه عامیانه و برخی آثار سوء آن پرداخته شد. از این بخش، برخی از مهمترین انواع نگاه عامیانه معرفی می‌شود. اولین نگاه عامیانه‌ای که به معرفی آن پرداخته شده، «قیامی خارج از سنن الهی» است. نوع اول نگاه عامیانه: «قیامی خارج از سنن الهی» وقتی متوجه آثار سوء به وجود آمدن نگاه عامیانه در موضوع انتظار و اهمیت جدا کردن این نگاه‌های عامیانه از موضوع شریف انتظار ... مطلب کامل

  بناست کسی بیاید و ما را نجات دهد!!؟؟

  بداء (به فتح باء) از نظر لغوی یعنی ظاهر شدن ، هویدا شدن و پدید آمدن رأی دیگری در کاری یاامری ، « ثمّ بدا لهم من بعد ما رأوا الآیات لیسجنّنه حتی حین » سپس بعد از این که نشانه های برائت ساحت یوسف (علیه السلام) از آن بهتان برآنان آشکارگردید رأی شان براین برگشت که او را برای مدتی به زندان افکنند .(یوسف:۳۵) چنین امری (تبدل رأی) ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  افتخار می کنیم که خادمان حضرت مهدی ارواحنا فداه باشیم

  و با این افتخار زنده ایم

  و با این افتخار خواهیم مُرد

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه جامع اطلاع رسانی امام مهدی عجل الله فرجه الشریف. محفوظ است.