• “پروژه یوژنیکس” کشتار خاموش ساکنان زمین    :   کشتار خاموش ساکنان زمین موضوع "کشتار خاموش" ساکنان زمین و به حداقل رساندن این جمعیت و غلبه دادن جماعتی خاص بر عموم مردم، جزء برنامه های دائمی سران مخفی ...
 • تمام اصول کابالا در فیلم‌های برجسته هالیوودی    :   این روزها تقریباً غیر ممکن است صفحه‌ای از روزنامه‌های آمریکایی را نگاه کنید و یک هنرمند یا فرد مشهور را با دست‌بند قرمز مخصوص کابالا نبینید. مغز متفکر بزرگِ ...
 • سازمانها و نهادهای صهیونیستی مسیحی    :   چه بسیار سازمان های مسیحی که فقط در شمای مسیحیت ظاهر می شوند و اهداف صهیونیست ها را دنبال می کنند و در بسیاری از بسیاری از صهیونیست  ها هم ...
 • هوش مصنوعی مؤنثی که سوپراستار سیطره صهیونیسم شد +تصاویر    :   در فیلم سینمایی فرا ماشین (EX Machina)، هوش مصنوعی ساخته شده «آوا» نام دارد که ...
 • چرا حضرت رسول صلی الله علیه و اله يهوديان «بني‌قريظه» را نبخشيدند    :   بنی قریظه چه کسانی بودند و جریان جنگ پیامبر (ص) با آنها چه بود؟ یهودیان بنی قریظه یهودیان مدینه سه گروه مشهور بودند: 1) بنى قینقاع، هم پیمان طایفه خزرج و در ...
 • چرا فیلم «فرزند خدا» توطئه یهود را افشا کرد؟    :   پیش از آنکه بحث در خصوص فیلم «فرزند خدا» را آغاز کنیم یادآوری این نکته مهم در خصوص روایات مسیحی - یهودی از افسانه مصلوب گردیدن مسیح (ع) لازم ...
 • دستاویز تازه رژیم صهیونیستی برای مداخله نظامی در سوریه

  همزمان با اوج‌گیری تحولات در حوزه دروزی‌نشین شامات، روزنامه صهیونیستی هاآرتص دیروز، در گزارشی به نقل از منابع آگاه اسرائیلی، با بیان اینکه «سوریه، ظرف ساعات آینده، شاهد تحولاتی خطرناک خواهد بود»، نوشت: این موضوع، تل‌آویو را وادار می‌کند تا برای دخالت مستقیم در سوریه، تصمیمی فوری اتخاذ کند.

  نکته قابل توجه دلایل رسانه‌های اسرائیلی برای انتشار این خبر بود که بیانگر اهمیت دروزی‌ها برای رژیم صهیونیستی است. “مشرق” به خواست خدا، طی روزهای آینده گزارش‌هایی را درباره چگونگی روابط دروزی‌‌ها با رژیم اسرائیل منتشر خواهد کرد.

  در این ارتباط «حمد عویدات»، خبرنگار اسرائیلی یادآور شد که تلاش‌هایی از سوی برخی گروه‌ها در حال انجام است تا زمینه حضور اسرائیل در منطقه جولان سوریه را فراهم کنند. عویدات همچنین به وجود تلاش‌هایی برای فروپاشی ارتش سوریه اشاره کرد، درحالی که ارتش سوریه توانست سیطره خود بر برخی نقاط راهبردی از جمله تلال الحمر و پل راهبردی البری در ریف قنیطره را حفظ کند و این نقاط، دقیقاً مناطقی هستند که گروه تروریستی تکفیری «جبهة النصرة لأهل الشام»، شاخه رسمی القاعده در سوریه تلاش بسیاری دارد، آنها را تصرف کند و از آنجا نفوذ خود به منطقه القلمون را توسعه دهد.

  دستاویز تازه رژیم صهیونیستی برای مداخله نظامی در سوریه

  این خبرنگار اسرائیلی گفت: نقشه‌ای برای بهره‌برداری از اقلیت‌ها وجود دارد که در آن «اسرائیل» حامی اقلیت‌ها جلوه داده می‌شود تا امکان هدف‌گیری و کشتن درروزی‌‌ها برایش فراهم شود.

  از سوی دیگر، دروزیان ساکن بلندی‌های جولان اظهار داشته‌اند که نگران آینده همکیشان خود در سوریه هستند. گروهی از دروزیان جولان به نقاطی از سمت مزرهای سوریه با بلندی‌های اشغالی در نزدیکی روستای «مجدل‌شمس» به راه می‌افتند تا روند تحولات میدانی و درگیری‌های جاری در آن منطقه را دنبال کنند.

  به این ترتیب شماری از شیوخ و شخصیت‌‌های دروزی در قله «تل» واقع در بلندی‌های جولان سوریه که در اشغال رژیم صهیونیستی است تجمع می‌کنند و با استفاده از دوربین شهرک «الحضر» را زیر نظر می‌گیرند، شهرکی که تروریست‌های تکفیری آنها را محاصره کرده و بیم جان‌شان می‌رود.

  بهانه جدید رژیم صهیونیستی برای حمله به سوریه چیست؟

  طی هفته گذشته درگیری‌های شدید در جبهه عملیاتی جنوب سوریه و مشخصا تپه‌هایی که روستای دروزی‌نشین “الحضر” را احاطه کرده، بین النصره و «داعش» در گرفت و هیچ یک از طرف‌های دیگر راه گریزی جز از محور جنوبی نداشتند که به اراضی اشغالی و سیم‌های خاردار منتهی می‌شد.

  چندی پیش بود که جبهة النصرة دست کم ۲۰ کشاورز دروزی را در استان ادلب به قتل رساند و موجب نگرانی و بیم بسیاری از آنها شد. این دروزیان از این بیم دارند که به سرنوشت اقلیت عراقی ایزدی دچار شوند آن هم دقیقا در زمانی که برخی گروه‌های مسلح دروزی که عناصر تکفیری را هم در صفوف خود جای داده، اعلام کرد که در نبردهایش طرف نظام سوریه خواهد بود و از آن حمایت خواهد کرد.

  اما جبهه عملیاتی جنوب، نظام سوریه را به بهره‌برداری از نگرانی‌ها و دغدغه‌های طایفه دروزی‌ها برای به دست آورده حمایت و پشتیبانی آنها متهم می‌کند.

  در این ارتباط «عصام الریس»، سخنگوی ائتلاف گروه‌های تروریستی موسوم به «عملیات جنوب» تصریح کرد:‌ مواضعی که عناصر مسلح بر آنها سیطره یافتند، روز جمعه گذشته از داخل شهرک الحضر مورد حمله خمپاره‌ای قرار گرفتند.

  بهانه جدید رژیم صهیونیستی برای حمله به سوریه چیست؟

  طایفه دروزی‌ها، در سوریه و لبنان و سرزمین‌های اشغالی و اردن سکونت دارند و گروه‌های تروریستی و تکفیری القاعده و داعش را گروه‌های گمراه و مرتد می‌دانند.

  طی بحران سوریه، اکثر طایفه دروزیان سوریه در کنار ارتش و نظام این کشور با گروه‌های مسلح تروریستی مبارزه کرده‌اند که این مبارزه پس از جنایات اخیر داعش در استان السویداء، شکل تازه‌ای به خود گرفته است.

  دستاویز تازه رژیم صهیونیستی برای مداخله نظامی در سوریه
  دروزیان حامی مقاومت که در مقابله با تکفیری‌ها به شهادت رسیدند

  صدای انفجارها و تیراندازی‌هایی که هفته گذشته در نزدیکی شهرک الحضر به وقوع پیوست تا شهرک دروزی‌نشین مجدل‌شمس در بلندی‌های اشغالی جولان که در تصرف اسرائیل است و تنها چهار کیلومتر با الحضر فاصله دارد، به گوش می‌رسید.

  تعدادی از ساکنان شهرک مجدل شمس دارای بستگان و نزدیکانی در شهرک الحضر هستند اما در شهرک مجدل‌شمس حدود ۱۰هزار نفر سکونت دارند و در دکان‌ها و مغازه‌ها و رستوران‌هایی که در خیابان‌های تنگ این شهرک پراکنده است، سخنی از شهرک الحضر به میان نمی‌آید.

  در این بین اگرچه اهالی روستا به دو بخش هوادار نظام در سوریه و مخالف آن تقسیم می‌شوند، اما همگی برای همکیشان و برادران خود نگران هستند. اکثر این اختلافات به اختلاف بین سران این طایفه در لبنان بازمی‌گردد. مخالفان سوریه، پیروان “ولید جنبلاط” دبیرکل حزب سوسیالیست ترقی‌خواه لبنان هستند اما دروزیان حامی محور مقاومت، از “وئام وهاب” تبعیت می‌کنند.

  بهانه جدید رژیم صهیونیستی برای حمله به سوریه چیست؟

  دروزی‌های مجدل‌شمس می‌گویند که هم کیشان و برادران آنها در محاصره اند، خواب ندارند، سراسر وجودشان را وحشت فراگرفته و نمی دانند، غذای خود را چگونه تامین کنند.

  آنها می افزایند: اگرچه جبهة النصرة به دروزی‌های الحضر امان‌نامه داده، اما آنها نمی‌توانند، النصرة را باور داشته باشند، به ویژه آنکه این گروه خود را برای نبرد آماده می‌کند.

  رژیم صهیونیستی طی جنگ ۱۹۶۷ بلندی‌های جولان سوریه را اشغال و سپس آن را به مابقی اراضی اشغالی‌اش ملحق کرد. تل‌آویو در این بین به دروزی‌های جولان که ۲۰ هزار نفر بودند، این امتیاز را داد که تابعیت اسرائیلی به دست آورند، اما اغلب آنها این امر را رد کردند.

  برآورد می‌شود جمعیت دروزی‌های ساکن سرزمین های اشغالی به حدود ۱۱۰ هزار نفر بالغ شود و برخی از آنها به مناصب مهمی در عرصه‌های سیاسی و نظامی اسرائیل دست یافته‌اند. آنها پس از آنکه گروه‌های مسلح تکفیری مناطق همکیشان آنها را در استان سویداء اشغال کردند، خواستار آن شدند که برای دفاع از آنها وارد اراضی سوریه شوند.

  بهانه جدید رژیم صهیونیستی برای حمله به سوریه چیست؟

  «گادی ایزنکات»، فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی سه‌شنبه گذشته مقابل کنست طی سخنانی به صورت غیر مستقیم تصریح کرد که تدارک لازم برای تعامل با هرگونه قضیه انسانی که پناهجویان سوری را در نزدیکی جولان دربرگیرد، صورت گرفته است.

  در نزدیکی قله التل که به شهرک الحضر مشرف است، یکی از شیوخ دروزی گفت که هرگاه احساس نیاز کنیم و لازم باشد، سیم‌های خاردار را کنار زده و به کمک دروزی‌های سوریه خواهیم رفت.

  اما نشریه «فایننشال تایمز» در گزارشی نوشت که دروزی‌های ساکن سرزمین‌های اشغالی از تل‌آویو خواسته‌اند، به کمک دروزی‌های سوریه بشتابند.

  فایننشال‌تایمز نوشت: ‌دروزی‌های اسرائیل می‌توانند از ارتفاعات جولان، تحرکات جاری در شهرک سوری الحضر را که در محاصره گروه‌های تروریستی تکفیری قرار گرفته، مشاهده و رصد کنند و حتی صدای شلیک‌هایی را که اطراف این شهرک صورت می‌گیرد هم بشنوند.

  این نشریه می‌افزاید که الحضر، آخرین شهرک دروزی‌نشین است که در طول خط آتش‌بس در بلندی‌های جولان سوریه قرار دارد و هفته گذشته به محاصره گروه تروریستی تکفیری جبهة النصرة درآمد.

  فاینننشال‌تایمز ادامه می‌دهد: دروزی‌ها از زمان آغاز بحران سوریه از این بیم دارند که مبادا همانند مسیحیان و ایزدی‌ها به دست داعش و دیگر گروه‌های تکفیری اسیر شوند.

  این نگرانی‌ها از دهم ژوئن هنگامی که جبهة النصرة اقدام به ذبح ۲۰ دروزی در شهرک قلب لوزه، در ریف ادلب کرد، به‌شدت افزایش یافته و موجب شده تا دروزی‌های ساکن سرزمین‌های اشغالی نیز با آنها ابراز همدردی کنند و از تل‌آویو بخواهند برای کمک به آنها و نجات‌شان وارد عمل شود.

  بهانه جدید رژیم صهیونیستی برای حمله به سوریه چیست؟

  اما فایننشال تایمز بر این باور است، هر اقدامی که در این خصوص انجام دهد، این رژیم را در تنگنا و بحران قرار خواهد داد.

  فاینانشال‌تایمز می‌نویسد: دخالت دروزی‌های الجلیل در اعتراض‌های این هفته، فشار بر کابینه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را افزایش می‌دهد، چون دروزی‌های سرزمین‌های اشغالی برخلاف دروزی‌های جولان اشغالی در ارتش اسرائیل خدمت می‌کنند و از این حیث می‌توانند بر کابینه این رژیم در برخی قضایا اعمال فشار کنند.

  کابینه رژیم صهیونیستی در واکنش اولیه به این درخواست‌ها و اعتراضات، اعلام کرده که تل‌آویو آماده پناه‌دادن به پناهجویان دروزی سوری در صورت به خطر افتادن زندگی آنهاست

  http://mashreghnews.ir

  از صفحه ما در آپارات ديدن كنيد

  مطالب مرتبط :

  متن زیارتنامه حضرت علی اصغر علیه السلام

  همانطور که شیخ مفید در الارشاد آورده و در زیارت ناحیه مقدسه {*} هم بدان اشاره شده است؛ایشان با این الفاظ زیارت می شوند : مطلب کامل

  متن زیارتنامه حضرت علی اصغر علیه السلام

  مقام میكائیل میكائیل(ع) مانند جبرئیل(ع) بر دیگر ملائك رتبه و جایگاهی والا دارد و از جمله چهار ملك مقرّب خداست.1 تا جایی كه اقرار به وجود او از جمله ضروریات اسلامی دانسته شده كه انكار آنها باعث خروج از اسلام و ارتداد می‌شود. 2گاه در روایات از ایشان عباراتی مانند با كرامت‌ترین خلایق نزد خداوند متعال (اكرم الخلق علی الله)3 و نیز برگزیده خداوند (خیره الله)4 یا برگزیده ملائك ... مطلب کامل

  مخوف‎ترین سازمان غذایی دنیا

  تاريخچه شرکت مخوف مونسانتوشرکت مونسانتو بزرگ‌ترین شرکت تولید کننده بذر(بويژه ذرت) و آفت‌کشهای تراریخته است. تراريخته يعني محصولاتي كه به‌طور ژنتيکي اصلاح شده‌اند. وب‌سايت شرکت مونسانتو اين شرکت در سال 1901 در ميسوري توسط جان فرانسيس کوييني(John Francis Queeny)، کارمند صنايع داروسازي تاسيس شد. او آغاز کار را با پول خود و سرمايه يک توزيع‌کننده نوشابه‌هاي گازدار شروع کرد. نام شرکت ... مطلب کامل

  مرگ های بیوتروریستی در آخرالزمان

  در سال ها و قرون بعد، از این ابزار در جنگ ها و رقابت های سیاسی و نظامی سوء استفاده شد. یکی از اولین گزارش ها دربارۀ قرن ششم پیش از میلاد است. وقتی که آشوریان چاه ها و مزارع دشمنان خود را با سم ارگوت که بر روی گندم سیاه (چاودار) تولید شده بود، مسموم کردند. سوء استفاده از این بیماری ها در دورۀ ما نامش بیوتروریسم شد. در ... مطلب کامل

  مرگ های بیوتروریستی در آخرالزمان

  پاسخ اجمالی 1. گرچه نمی‌توانیم ادعا کنیم که در زمانی، این تعداد افرادی که هر کدام باید بخش مهمی از جامعه اسلامی زمان ظهور را مدیریت کنند، وجود داشته اما امام غایب(ع) ظهور نکرده‌اند، اما با این وجود، شرط تکمیل تعداد 313 نفر انسان لایق در سپاه امام زمان(عج)، شرط لازم است نه کافی؛ ... مطلب کامل

  مرگ های بیوتروریستی در آخرالزمان

  حضرت آیت ‌الله بهجت (ره) این عالم الهی در موارد بسیاری، برای رهایی از خصلت ‌های نکوهیده، سفارش به ذکر صلوات می ‌کردند؛ از جمله برای از بین رفتن عصبانیت می ‌فرمود: «با عقیده کامل، زیاد صلوات بفرستد». عقیق: به مناسبت سالگشت رحلت آن عالم وارسته و مرجع تقلید شیعه فواید ذکر شریف صلوات را از منظر روایات حضرات معصومین و سخنان و توصیه های آیت الله العظمی بهجت منتشر ... مطلب کامل

  صنعت پولساز تحمیق جامعه

  زندگی بشر بر روی کره خاکی توامان با پیشرفت و نوآوری شده است. پیشرفتی که برای ادامه حیات انسان ملزوم مفروض می شود. از زمان انقلاب صنعتی در قرن 17 میلادی تا به امروز، اختراعات و کشفیات جدید، هریک تحولات عمده ای در عرصه های مختلف زندگی ایجاد کرده اند. تولید نیروی محرکه از قدرت بخار، برق، تلفن، ماشین های بنزین سوز و عصر ارتباطات و دیجیتال، دنیاهای متفاوتی رقم ... مطلب کامل

  دعا به تنهایی کافی نیست، برای اصلاح و احیای جامعه قیام کنید

  بسم الله الرحمن الرحیم از اینجا دانلود کنید  مطلب کامل

  بناست کسی بیاید و ما را نجات دهد!!؟؟

  در گفتارهای پیشین به معرفی نگاه عامیانه و برخی آثار سوء آن پرداخته شد. از این بخش، برخی از مهمترین انواع نگاه عامیانه معرفی می‌شود. اولین نگاه عامیانه‌ای که به معرفی آن پرداخته شده، «قیامی خارج از سنن الهی» است. نوع اول نگاه عامیانه: «قیامی خارج از سنن الهی» وقتی متوجه آثار سوء به وجود آمدن نگاه عامیانه در موضوع انتظار و اهمیت جدا کردن این نگاه‌های عامیانه از موضوع شریف انتظار ... مطلب کامل

  بناست کسی بیاید و ما را نجات دهد!!؟؟

  بداء (به فتح باء) از نظر لغوی یعنی ظاهر شدن ، هویدا شدن و پدید آمدن رأی دیگری در کاری یاامری ، « ثمّ بدا لهم من بعد ما رأوا الآیات لیسجنّنه حتی حین » سپس بعد از این که نشانه های برائت ساحت یوسف (علیه السلام) از آن بهتان برآنان آشکارگردید رأی شان براین برگشت که او را برای مدتی به زندان افکنند .(یوسف:۳۵) چنین امری (تبدل رأی) ... مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  افتخار می کنیم که خادمان حضرت مهدی ارواحنا فداه باشیم

  و با این افتخار زنده ایم

  و با این افتخار خواهیم مُرد

  تمام حقوق این سایت برای © 2017 پایگاه جامع اطلاع رسانی امام مهدی عجل الله فرجه الشریف. محفوظ است.